Tüm ürünler
anahtar kelimeler [ aluminum casting parts ] eşleşme 209 Ürünler.
Eloksal Kaplama ile CMM Muayene Yerçekimi Döküm Parçaları CNC İşleme
| ambalajlama: | Karton, Tahta Sandık, Palet |
|---|---|
| Ödeme koşulu: | T/T, L/C, PayPal, Western Union |
| Döküm Ağırlığı: | 0.1-100kg |
Tıbbi Alet İçin Kumlama Eloksal Özel Döküm Parçaları
| sertifika: | ISO9001, CE, RoHS |
|---|---|
| Başvuru: | Tıbbi Parçalar |
| Isı tedavisi: | Tavlama, Temperleme, Su verme, Normalleştirme |
Özelleştirilmiş Pirinç Döküm Parçaları, Parlatma CNC İşleme Bileşenleri
| Kalite kontrol: | Profesyonel Muayene |
|---|---|
| Ağırlık: | 0,5-50kg |
| Standart: | standart dışı |
Endüstriyel Mekanik İçin Parlatma Çelik Hassas Döküm Parçaları
| Hizmet: | OEM Hizmeti |
|---|---|
| Isı tedavisi: | tavlama |
| Döküm Şekillendirme: | Döküm |
Özelleştirilmiş Tıbbi Dökümler, Söndürme Normalleştirmeli Yerçekimi Döküm Parçaları
| Isı tedavisi: | Tavlama, Temperleme, Su verme, Normalleştirme |
|---|---|
| Ödeme koşulu: | T/T, L/C |
| Denetleme: | %100 Muayene |
Boyama Toz Boya ile 0.01mm Tolerans Yerçekimi Döküm Parçaları
| Kalite kontrol: | Profesyonel Muayene |
|---|---|
| Muayene ekipmanı: | CMM, Projektör, Sertlik Ölçme Cihazı, Tuz Püskürtme Test Cihazı |
| Döküm Yöntemi: | Yerçekimi dökümü |
Tavlama Temperleme Isıl İşlemi ile Yüksek Hassasiyetli Kum Döküm Parçaları
| Yüzey: | Lehçe, Kumlama, Eloksal |
|---|---|
| işleme: | Pres Döküm Makinası+CNC |
| Hizmet: | OEM Hizmeti |
ASTM JIS DIN Standardı ile Özelleştirilmiş Hassas Döküm Parçaları
| Ağırlık: | 0.1-100kg |
|---|---|
| Kalite kontrol: | Profesyonel Muayene |
| OEM/ODM: | Kabul edilmiş |
0.1mm Toleranslı CNC İşlenmiş OEM ODM Hassas Döküm Parçaları
| Isı tedavisi: | tavlama |
|---|---|
| Standart: | ASTM, DIN, JIS, GB |
| Boyut: | Özelleştirilmiş |
Motosiklet Yerçekimi Döküm Parçaları, Pürüzsüz Yüzeyli CNC İşleme Dökümleri
| Isı tedavisi: | Müşterinin ihtiyaçlarına göre |
|---|---|
| Ağırlık: | 1-20kg |
| Teçhizat: | Pres Döküm Makinası+CNC |

