Tüm ürünler
anahtar kelimeler [ aluminum casting parts ] eşleşme 209 Ürünler.
Alüminyum Paslanmaz Çelik Malzeme ile OEM ODM Hassas Döküm Parçaları
| Kalite kontrol: | Profesyonel Muayene |
|---|---|
| Hizmet: | OEM Hizmeti |
| Ağırlık: | 0.1-100kg |
Makineler İçin Standart Olmayan Yerçekimi Döküm Parçaları Korozyon Önleyici
| Yüzey işleme: | parlatma |
|---|---|
| Döküm Şekillendirme: | Döküm |
| Hizmet: | OEM Hizmeti |
Tıbbi Dökümleri Normalleştirme, Yüksek Hassasiyetli Özel Döküm Parçaları
| Hata payı: | 0.01 |
|---|---|
| Ölçek: | Spektrum, Sertlik, Çekme Mukavemeti |
| Ödeme koşulu: | T/T, L/C |
GB Standart Elektrikli Araç Dökümleri, Tavlı Metal Döküm Parçaları
| Hata payı: | 0,05 mm |
|---|---|
| İşleme Teknolojisi: | Hassas Döküm, Yerçekimi Dökümü |
| Boyut: | Özelleştirilmiş |
Özel Kayıp Balmumu Döküm Parçaları, Hassas Döküm Bileşenleri ASTM Standardı
| işleme: | Hassas CNC İşleme |
|---|---|
| Standart: | ASTM |
| Malzeme: | Metal |
OEM Metal Döküm Parçaları, Havacılık ve Uzay Mühendisliği İçin Hassas CNC İşlenmiş Parçalar
| Ağırlık: | Özelleştirilmiş |
|---|---|
| OEM/ODM: | Mevcut |
| Boyutlar: | Çizim Gereksinimleri veya Örnek |
Metal Demiryolu Döküm Bileşenleri, Cilalı Yerçekimi Döküm Parçaları
| Hata payı: | ±0,1 mm |
|---|---|
| İşleme Teknolojisi: | Döküm |
| Kalite kontrol: | Profesyonel Muayene Araçları |
Parlatma Boyama Eloksal ile Demiryolu Metal Döküm Parçaları
| Ağırlık: | 0.1-100kg |
|---|---|
| Hizmet: | OEM Hizmeti |
| Boyutlar: | Çizim Gereksinimleri veya Örnek |
Korozyon Önleyici Yerçekimi Döküm Parçaları Demiryolu İçin Yüksek Hassasiyet
| Malzeme: | OEM/ODM |
|---|---|
| paket: | Karton |
| Ağırlık: | 0.1-100kg |
Paslanmaz Çelik Alüminyum Malzemeli Özel Demiryolu Döküm Parçaları
| Boyutlar: | Çizim Gereksinimleri veya Örnek |
|---|---|
| sertifika: | ISO9001 |
| OEM: | Kabul edilmiş |

