Tüm ürünler
anahtar kelimeler [ aluminum casting parts ] eşleşme 209 Ürünler.
ASTM Yerçekimi Döküm Parçaları, Parlatmalı Özelleştirilmiş Mekanik Bileşenler
| ambalajlama: | ahşap kasa |
|---|---|
| Yüzey işleme: | parlatma |
| Döküm işlemi: | Kayıp Balmumu Dökümü |
Parlatma Kumlama Eloksal ile Özel Metal Döküm Parçaları
| Kalite kontrol: | Profesyonel Test Araçları |
|---|---|
| Standart: | ASTM, DIN, JIS, vb. |
| Çizim Formatı: | PDF, IGS, STP, vb. |
Parlatma Boyama Eloksal ile 0.01mm Tolerans Araç Döküm Parçaları
| Boyut: | Özelleştirilmiş |
|---|---|
| Hata payı: | 0,01 mm |
| Teçhizat: | Pres Döküm Makinası+CNC |
DIN JIS ASTM Standardı ile Özel Cilalı Hassas Döküm Parçaları
| Başvuru: | Makine parçaları |
|---|---|
| Standart: | ASTM, DIN, JIS, GB |
| Ağırlık: | 0.1-100kg |
Motosiklet Özel Döküm Parçaları Paslanmaz Çelik Malzeme 0.1mm Tolerans
| Hata payı: | ±0,1 mm |
|---|---|
| Boyut: | Özelleştirilmiş |
| Yüzey: | Düz |
Parlatma ISO9001 Sertifikalı Özelleştirilmiş Metal Demiryolu Döküm Parçaları
| Boyut: | Özelleştirilmiş |
|---|---|
| Hizmet: | OEM Hizmeti |
| Boyutlar: | Çizim Gereksinimleri veya Örnek |
Demiryolu OEM için CNC İşleme Hassas Döküm Parçaları Bileşenleri
| paket: | Karton |
|---|---|
| Malzeme: | OEM/ODM |
| OEM: | Kabul edilmiş |
Özel Demiryolu Döküm Parçaları, Düşük Basınçlı Dökümler ISO9001 Sertifikalı
| Hata payı: | ±0,1 mm |
|---|---|
| Malzeme: | OEM/ODM |
| işleme: | Hassas CNC İşleme |
Yüksek Hassasiyetli Demiryolu Döküm Parçaları Bileşenleri 0.1mm Tolerans OEM ODM
| Adedi: | 100 adet |
|---|---|
| Başvuru: | OEM Demiryolu Metal Parçaları |
| Boyutlar: | Çizim Gereksinimleri veya Örnek |
Tıbbi Bileşenler İçin OEM Cilalı Yerçekimi Döküm Parçaları
| Ölçek: | Spektrum, Sertlik, Çekme Mukavemeti |
|---|---|
| Boyutlar: | Çizim Gereksinimleri veya Örnek |
| Malzeme: | Metal |

