Tüm ürünler
anahtar kelimeler [ aluminum casting parts ] eşleşme 209 Ürünler.
Tavlama Normalleştirme Isıl İşlemi ile Düşük Basınçlı Alüminyum Döküm Parçaları
| Başvuru: | Makine parçaları |
|---|---|
| İşlem: | Döküm |
| Hizmet: | OEM Hizmeti |
Makine 0.01mm Tolerans için OEM ODM Yerçekimi Alüminyum Döküm Parçaları
| Ağırlık: | 0.1-100kg |
|---|---|
| Çizim Formatı: | PDF/DWG/IGS/STP/X_T |
| Kalite kontrol: | %100 Muayene |
CNC İşleme Alüminyum Döküm Parçaları Tavlama Normalleştirme Isıl İşlemi
| Ağırlık: | 0.1-100kg |
|---|---|
| Boyutlar: | Çizim Gereksinimleri veya Örnek |
| işleme: | CNC İşleme |
Parlatma Yüzey İşlemli Özel Yerçekimi Alüminyum Döküm Parçaları
| Başvuru: | Makine parçaları |
|---|---|
| Malzeme: | Alüminyum |
| Ağırlık: | 0.1-100kg |
Makine Parçaları İçin Özel Endüstriyel Alüminyum Döküm Parçaları
| işleme: | CNC İşleme |
|---|---|
| Isı tedavisi: | Tavlama/Normalleştirme |
| Kalıp: | OEM/ODM |
Mekanik Alüminyum Döküm Parçaları, Parlatma Yerçekimi Döküm Bileşenleri
| Kalite kontrol: | %100 Muayene |
|---|---|
| Ağırlık: | 0.1-100kg |
| Yüzey işleme: | parlatma |
Mekanik Parçalar İçin Korozyona Dirençli Alüminyum Döküm Parçaları Düşük Basınç
| Boyutlar: | Çizim Gereksinimleri veya Örnek |
|---|---|
| Boyut: | Özelleştirilmiş |
| Çizim Formatı: | PDF/DWG/IGS/STP/X_T |
Özelleştirilmiş Alüminyum Döküm Parçaları, Tavlama Normalleştirme ile OEM Makine Parçaları
| Isı tedavisi: | Tavlama/Normalleştirme |
|---|---|
| İşlem: | Döküm |
| ambalajlama: | karton/tahta sandık |
OEM ODM Hizmeti ile Yüksek Hassasiyetli Alüminyum Döküm Parçaları CNC İşleme
| Hizmet: | OEM Hizmeti |
|---|---|
| Çizim Formatı: | PDF/DWG/IGS/STP/X_T |
| Hata payı: | ±0,01 mm |
Tavlama Normalleştirme OEM ODM ile Parlatma Alüminyum Döküm Parçaları
| Ağırlık: | 0.1-100kg |
|---|---|
| Yüzey işleme: | parlatma |
| Hata payı: | ±0,01 mm |

