Tüm ürünler
anahtar kelimeler [ aluminum casting parts ] eşleşme 209 Ürünler.
Düşük Basınçlı Yerçekimi Döküm Parçaları Mekanik Parçalar İçin Alüminyum Alaşımlı Malzeme
| Boyut: | Özelleştirilmiş |
|---|---|
| Kalıp: | OEM/ODM |
| Çizim Formatı: | PDF/DWG/IGS/STP/X_T |
Tavlama Normalleştirme ile Düşük Basınçlı Yerçekimi Alüminyum Döküm Bileşenleri
| Isı tedavisi: | Tavlama/Normalleştirme |
|---|---|
| Hizmet: | OEM Hizmeti |
| Çizim Formatı: | PDF/DWG/IGS/STP/X_T |
Metal Kum Döküm Parçaları, Hassas Alüminyum Döküm Bileşenleri
| Hata payı: | ±0,01 mm |
|---|---|
| Hizmet: | OEM Hizmeti |
| Çizim Formatı: | PDF/DWG/IGS/STP/X_T |
Parlatma ile Düşük Basınçlı Yerçekimi Döküm Parçaları Alüminyum Malzeme
| Yüzey işleme: | parlatma |
|---|---|
| Boyutlar: | Çizim Gereksinimleri veya Örnek |
| Malzeme: | Alüminyum |
Alüminyum Alaşımlı Çinko Alaşımlı Malzeme ile Eloksal Yerçekimi Döküm Parçaları
| Kalite kontrol: | Profesyonel Muayene |
|---|---|
| Hata payı: | ±0,01 mm |
| Döküm Ağırlığı: | 0.1-100kg |
Yüksek Hassasiyetli Yerçekimi Döküm Parçaları, Parlatma Eloksallı Alüminyum Döküm Bileşenleri
| Hata payı: | ±0,01 mm |
|---|---|
| Ödeme koşulu: | T/T, L/C, PayPal, Western Union |
| Muayene ekipmanı: | CMM, Projektör, Sertlik Ölçme Cihazı, Tuz Püskürtme Test Cihazı |
OEM Yerçekimi Döküm Parçaları, Parlatma Eloksallı Hassas Döküm Bileşenleri
| Kalite kontrol: | Profesyonel Muayene |
|---|---|
| Kurşun zamanı: | 15-30 gün |
| Döküm Boyutu: | Özelleştirilmiş |
Magnezyum Alaşımlı Bakır Alaşımlı Malzeme ile Korozyona Dirençli Yerçekimi Döküm Parçaları
| Kurşun zamanı: | 15-30 gün |
|---|---|
| Boyutlar: | Çizim Gereksinimleri veya Örnek |
| Malzeme: | Alüminyum Alaşımlı, Çinko Alaşımlı, Magnezyum Alaşımlı, Bakır Alaşımlı |
Alüminyum Alaşımlı Yerçekimi Hassas Döküm Parçaları CNC İşleme
| Hata payı: | ±0,1 mm |
|---|---|
| Döküm işlemi: | Kayıp Balmumu Dökümü |
| Standart: | ASTM, DIN, JIS, GB |
Hassas Alüminyum Döküm Otomobil Parçaları, Otomotiv Döküm Bileşenleri Korozyon Önleyici
| Ağırlık: | 1-10kg |
|---|---|
| Kalite kontrol: | Profesyonel Muayene |
| Yüzey işleme: | Parlatma, Boyama, Eloksal |

