Tüm ürünler
anahtar kelimeler [ aluminum casting parts ] eşleşme 209 Ürünler.
Mekanik Yerçekimi Döküm Parçaları, Yüksek Hassasiyetli Alüminyum Alaşımlı Dökümler
| Kurşun zamanı: | 15-30 gün |
|---|---|
| ambalajlama: | Karton, Tahta Sandık, Palet |
| Döküm Ağırlığı: | 0.1-100kg |
Parlatma Eloksallı Bakır Alaşımlı Yerçekimi Döküm Parçaları
| Yüzey işleme: | Parlatma, Eloksal, Kaplama, Boyama, Toz Boya |
|---|---|
| Döküm Yöntemi: | Yerçekimi dökümü |
| Ödeme koşulu: | T/T, L/C, PayPal, Western Union |
Makine Mühendisliği Yerçekimi Döküm Parçaları, Endüstriyel Yedek Parçalar Korozyon Önleyici
| Malzeme: | Alüminyum Alaşımlı, Çinko Alaşımlı, Magnezyum Alaşımlı, Bakır Alaşımlı |
|---|---|
| Ödeme koşulu: | T/T, L/C, PayPal, Western Union |
| Kalite kontrol: | Profesyonel Muayene |
Kaplama Boyama Yüzey İşlemli Metal Yerçekimi Döküm Parçaları
| Döküm Boyutu: | Özelleştirilmiş |
|---|---|
| Yüzey işleme: | Parlatma, Eloksal, Kaplama, Boyama, Toz Boya |
| Malzeme: | Alüminyum Alaşımlı, Çinko Alaşımlı, Magnezyum Alaşımlı, Bakır Alaşımlı |
İnşaat Elektroniği İçin Çinko Alaşımlı Hassas Döküm Parçaları
| Döküm Yöntemi: | Yerçekimi dökümü |
|---|---|
| Malzeme: | Alüminyum Alaşımlı, Çinko Alaşımlı, Magnezyum Alaşımlı, Bakır Alaşımlı |
| ambalajlama: | Karton, Tahta Sandık, Palet |
Yüksek Hassasiyetli Metal Döküm Parçaları, Özel Makine Parçaları 0.1mm Tolerans
| ambalajlama: | ahşap kasa |
|---|---|
| Döküm Şekillendirme: | Döküm |
| Hata payı: | ±0,1 mm |
Özelleştirilmiş EV Dökümleri, ASTM DIN GB Standardı ile Yerçekimi Döküm Parçaları
| Isı tedavisi: | tavlama |
|---|---|
| ambalajlama: | ahşap kasa |
| Ağırlık: | 1-100kg |
Çelik Alüminyum Pirinç Malzemeli ASTM Standart Kayıp Balmumu Döküm Parçaları
| Malzeme: | Metal |
|---|---|
| İşleme: | Kayıp Balmumu Dökümü |
| Başvuru: | Metal Parça İşleme |
Alüminyum Pirinç Çelik Malzemeli Hassas CNC İşleme Metal Döküm Parçaları
| OEM/ODM: | Mevcut |
|---|---|
| işleme: | Hassas CNC İşleme |
| Çizim Formatı: | PDF, IGS, STP, vb. |
Yüksek Hassasiyetli Kayıp Balmumu Döküm Parçaları, Tavlamalı CNC İşleme Dökümleri
| Hata payı: | ±0,1 mm |
|---|---|
| Çizim Formatı: | CAD/PDF/DWG/IGS/STP |
| Başvuru: | Metal Parça İşleme |

