Tüm ürünler
anahtar kelimeler [ aluminum casting parts ] eşleşme 209 Ürünler.
CNC İşleme ile Alüminyum Alaşımlı Yerçekimi Otomobil Döküm Parçaları
| Hata payı: | 0,01 mm |
|---|---|
| Başvuru: | Otomotiv parçaları |
| İşlem Türü: | Döküm |
Parlatma Yüzey Cilası ASTM Standardı ile ODM Metal Yerçekimi Döküm Parçaları
| Denetleme: | %100 Muayene |
|---|---|
| ambalajlama: | Tahta Sandık/Palet/Karton |
| Hata payı: | ±0,1 mm |
Boyama Eloksal Yüzey İşlem ile CNC İşleme Araba Döküm Parçaları
| Yüzey işleme: | Parlatma, Boyama, Eloksal |
|---|---|
| İşlem Türü: | Döküm |
| Ağırlık: | 1-10kg |
Korozyona Dirençli Metal Döküm Parçaları, Otomotiv İçin CNC İşlenmiş Bileşenler
| Hata payı: | ±0,001 mm |
|---|---|
| İşlem: | Döküm |
| işleme: | Hassas CNC İşleme |
Hassas CNC İşleme Demiryolu Döküm Parçaları Alüminyum Paslanmaz Çelik Malzeme
| Boyutlar: | Çizim Gereksinimleri veya Örnek |
|---|---|
| Hata payı: | ±0,1 mm |
| paket: | Karton |
Tıbbi Cihaz CE Sertifikalı İçin Eloksal Yerçekimi Döküm Parçaları
| Ödeme koşulu: | T/T, L/C |
|---|---|
| Başvuru: | Tıbbi Parçalar |
| Ağırlık: | 0,01-100kg |
Alüminyum Alaşımlı Otomobil Döküm Parçaları, Hassas Döküm Bileşenleri OEM
| Teçhizat: | Pres Döküm Makinası+CNC |
|---|---|
| Başvuru: | Otomotiv parçaları |
| Ağırlık: | 1-10kg |
Parlatma Tozu Kaplama 0.01mm Toleranslı Çinko Alaşımlı Yerçekimi Döküm Parçaları
| Çizim Formatı: | PDF, CAD, IGS, STP, X_T |
|---|---|
| Hata payı: | ±0,01 mm |
| Muayene ekipmanı: | CMM, Projektör, Sertlik Ölçme Cihazı, Tuz Püskürtme Test Cihazı |
Parlatma Boyama Yüzey İşlemli OEM Araç Döküm Parçaları
| Teçhizat: | Pres Döküm Makinası+CNC |
|---|---|
| Ağırlık: | 1-10kg |
| ambalajlama: | ahşap kasa |
Yerçekimi Otomatik Döküm Parçaları, CNC İşlenmiş Dökümler 0.01mm Tolerans
| Boyut: | Özelleştirilmiş |
|---|---|
| İşlem Türü: | Döküm |
| Adedi: | 100 Adet |

