Tüm ürünler
anahtar kelimeler [ aluminum casting parts ] eşleşme 209 Ürünler.
DIN ASTM JIS Standardı ile Cilalı Özel Hassas Döküm Parçaları
| Ağırlık: | 0.1-100kg |
|---|---|
| OEM/ODM: | Kabul edilmiş |
| Malzeme: | Müşterinin ihtiyaçlarına göre |
Özelleştirilmiş Hassas Döküm Parçaları, CNC İşlenmiş Metal Parçalar ASTM Standardı
| Yüzey işleme: | parlatma |
|---|---|
| Malzeme: | Müşterinin ihtiyaçlarına göre |
| Başvuru: | Makine parçaları |
Ra0.8 Pürüzlülük Metal Döküm Parçaları EV Elektrikli Otomatik İçin Yüksek Hassasiyet
| İşleme Teknolojisi: | Hassas Döküm, Yerçekimi Dökümü |
|---|---|
| Malzeme: | OEM/ODM |
| Boyutlar: | Çizim Gereksinimleri veya Örnek |
CNC İşlenmiş Elektrikli Araç Dökümleri, ASTM DIN GB Standardı ile Yerçekimi Döküm Parçaları
| Döküm Yöntemi: | Kayıp Balmumu Dökümü |
|---|---|
| Teçhizat: | Pres Döküm Makinası+CNC |
| Yüzey işleme: | parlatma |
Elektrikli Araç İçin ASTM Standart Özel Döküm Parçaları CNC İşleme
| Yüzey işleme: | parlatma |
|---|---|
| işleme: | CNC İşleme |
| Boyut: | Özelleştirilmiş |
OEM ODM Metal Döküm Parçaları, Tavlamalı Hassas Döküm Bileşenleri
| Çizim Formatı: | CAD/PDF/DWG/IGS/STP |
|---|---|
| Denetleme: | %100 Muayene |
| Hata payı: | ±0,1 mm |
Endüstriyel Mekanik Parçalar İçin Parlatma Kayıp Balmumu Döküm Parçaları
| Malzeme: | Metal |
|---|---|
| Isı tedavisi: | tavlama |
| Ağırlık: | 1-100kg |
ASTM Metal Döküm Parçaları, Kumlama Eloksallı Hassas Döküm Bileşenleri
| Hata payı: | ±0,001 mm |
|---|---|
| Başvuru: | Makina, Otomotiv, Vb. |
| Çizim Formatı: | PDF, IGS, STP, vb. |
Metal Kayıp Balmumu Döküm Parçaları, Tavlamalı Hassas CNC İşleme Parçaları
| ambalajlama: | Tahta Sandık/Palet/Karton |
|---|---|
| Standart: | ASTM |
| Ağırlık: | 1-100kg |
Endüstriyel Mekanik Hassas Döküm Parça Bileşenleri Korozyona Dirençli
| Hata payı: | ±0,1 mm |
|---|---|
| Döküm işlemi: | Kayıp Balmumu Dökümü |
| Yüzey işleme: | parlatma |

