Tüm ürünler
anahtar kelimeler [ aluminum casting parts ] eşleşme 209 Ürünler.
Yüksek Hassasiyetli Metal Döküm Parçaları, Tavlama ODM ile CNC İşlenmiş Bileşenler
| Işleme süreci: | CNC İşleme |
|---|---|
| Malzeme: | Metal alaşım |
| Standart: | standart dışı |
Söndürme Normalleştirme ile Kumlama Metal Tıbbi Döküm parçaları
| Ödeme koşulu: | T/T, L/C |
|---|---|
| Ölçek: | Spektrum, Sertlik, Çekme Mukavemeti |
| Yüzey: | Lehçe, Kumlama, Eloksal |
Endüstriyel Otomasyon Makinesi İçin Alüminyum Hassas Döküm Parçaları
| Yüzey işleme: | Boyama/ Parlatma/ Eloksal |
|---|---|
| Adedi: | 1 parça |
| Şekil: | Özelleştirilmiş |
Endüstriyel Mekanik Otomasyon Ekipman Parçaları, Yerçekimi Döküm Parçaları OEM
| Başvuru: | Endüstriyel Otomasyon |
|---|---|
| Adedi: | 1 parça |
| paket: | KARTON/PALET |
Tıbbi Endüstriyel Parçalar İçin Cilalı Döküm Küçük Alüminyum Parçalar
| Ağırlık: | 0.1-100kg |
|---|---|
| Kalite kontrol: | %100 Muayene |
| Yüzey işleme: | parlatma |
Tavlama Normalleştirme ile Yerçekimi Döküm CNC İşleme Alüminyum Parçalar
| Yüzey işleme: | parlatma |
|---|---|
| Hizmet: | OEM Hizmeti |
| Çizim Formatı: | PDF/DWG/IGS/STP/X_T |
CNC İşleme Alüminyum Döküm Bileşenleri Parçaları Düşük Basınçlı OEM ODM
| ambalajlama: | karton/tahta sandık |
|---|---|
| Yüzey işleme: | parlatma |
| Hata payı: | ±0,01 mm |
Parlatma Eloksal OEM ile Yerçekimi Döküm Otomotiv Parçaları
| Özellik: | Yüksek Hassasiyet |
|---|---|
| Başvuru: | Otomotiv parçaları |
| Boyut: | Özelleştirilmiş |
Yüksek Hassasiyetli Yerçekimi Döküm Otomobil Parçaları Alüminyum Alaşımlı Malzeme
| Yüzey işleme: | Parlatma, Boyama, Eloksal |
|---|---|
| Teçhizat: | Pres Döküm Makinası+CNC |
| Hata payı: | 0,01 mm |
Parlatma 0.1mm Toleranslı Yerçekimi Döküm Özel Makine Bileşenleri Parçaları
| Döküm Şekillendirme: | Döküm |
|---|---|
| Yüzey işleme: | parlatma |
| Ağırlık: | 0,5-50kg |

