Tüm ürünler
anahtar kelimeler [ aluminum casting parts ] eşleşme 209 Ürünler.
Endüstriyel Makine Parçaları İçin Hassas Özel Döküm Alüminyum Parçalar
| Kalıp: | OEM/ODM |
|---|---|
| Hata payı: | ±0,01 mm |
| İşlem: | Döküm |
Özelleştirilmiş Endüstriyel Alüminyum Yerçekimi Yüksek Hassasiyetli 0.01mm Tolerans Döküm
| Boyutlar: | Çizim Gereksinimleri veya Örnek |
|---|---|
| Kalite kontrol: | %100 Muayene |
| Malzeme: | Alüminyum |
Alüminyum Alaşımlı Hassas Döküm Otomotiv Parçaları Araba İçin CNC İşlenmiş
| Ağırlık: | 1-10kg |
|---|---|
| Yüzey işleme: | Parlatma, Boyama, Eloksal |
| ambalajlama: | ahşap kasa |
Boyama Toz Boya ile Yerçekimi Döküm Alüminyum Alaşımlı Dökümler
| Ödeme koşulu: | T/T, L/C, PayPal, Western Union |
|---|---|
| Hizmet: | OEM Hizmeti |
| Muayene ekipmanı: | CMM, Projektör, Sertlik Ölçme Cihazı, Tuz Püskürtme Test Cihazı |
Parlatma Eloksallı Yüksek Hassasiyetli Otomotiv Döküm Bileşenleri
| Teçhizat: | Pres Döküm Makinası+CNC |
|---|---|
| OEM/ODM: | Mevcut |
| Boyut: | Özelleştirilmiş |
Alüminyum Alaşımlı Otomobil Döküm Bileşenleri, CNC İşleme Döküm Otomobil Parçaları OEM
| Hizmet: | OEM Hizmeti |
|---|---|
| Yüzey işleme: | Parlatma, Boyama, Eloksal |
| OEM/ODM: | Mevcut |
Eloksal Boya Döküm Otomotiv Parçaları 0.01mm Tolerans OEM
| Özellik: | Yüksek Hassasiyet |
|---|---|
| Malzeme: | Alüminyum alaşım |
| işleme: | CNC İşleme |
CNC İşleme Otomobil Döküm Bileşenleri Araç ODM İçin Yüksek Hassasiyet
| İşlem Türü: | Döküm |
|---|---|
| işleme: | CNC İşleme |
| Hizmet: | OEM Hizmeti |
Parlatma Eloksal Kaplama ile Yüksek Hassasiyetli Magnezyum Alaşımlı Dökümler
| Hata payı: | ±0,01 mm |
|---|---|
| Döküm Yöntemi: | Yerçekimi dökümü |
| Malzeme: | Alüminyum Alaşımlı, Çinko Alaşımlı, Magnezyum Alaşımlı, Bakır Alaşımlı |
CNC İşleme ile Alüminyum Alaşımlı Hassas Döküm Otomotiv Parçaları Bileşenleri
| Hizmet: | OEM Hizmeti |
|---|---|
| işleme: | CNC İşleme |
| Adedi: | 100 Adet |

