Tüm ürünler
anahtar kelimeler [ aluminum casting parts ] eşleşme 209 Ürünler.
Motosiklet Motosiklet İçin Pürüzsüz Finish Özel Döküm Bileşenleri
| Malzeme: | Müşterinin ihtiyaçlarına göre |
|---|---|
| Hata payı: | ±0,1 mm |
| Yüzey işleme: | parlatma |
Havacılık ve Uzay Otomotivi İçin CNC İşlenmiş Hassas Döküm Bileşenleri
| işleme: | CNC İşleme |
|---|---|
| Malzeme: | Müşterinin ihtiyaçlarına göre |
| Teçhizat: | Pres Döküm Makinası+CNC |
Korozyon Önleyici Döküm Otomotiv Parçaları Bileşenleri Alüminyum Alaşımlı Malzeme
| Yüzey işleme: | Parlatma, Boyama, Eloksal |
|---|---|
| Kalite kontrol: | Profesyonel Muayene |
| Özellik: | Yüksek Hassasiyet |
Eloksal Toz Boya Yüzey İşlemli Yerçekimi Magnezyum Alaşımlı Dökümler
| Döküm Ağırlığı: | 0.1-100kg |
|---|---|
| İşleme Ekipmanları: | CNC İşleme Merkezi, Torna, Freze, Delme Tezgahı |
| Kurşun zamanı: | 15-30 gün |
Parlatma Yüzey İşlem OEM ile Motosiklet Hassas Döküm Bileşenleri
| Başvuru: | Motosiklet parçaları |
|---|---|
| Isı tedavisi: | Müşterinin ihtiyaçlarına göre |
| Tip: | Motosiklet parçaları |
0.05mm Tolerans Özel Yerçekimi Döküm, Tavlamalı Otomobil Döküm Bileşenleri
| işleme: | CNC İşleme |
|---|---|
| Yüzey pürüzlülüğü: | RA0.8 |
| Ağırlık: | 1-100kg |
Yüksek Hassasiyetli Elektrikli Araç Dökümleri Ra0.8 Yüzey Pürüzlülüğü
| Yüzey pürüzlülüğü: | RA0.8 |
|---|---|
| Boyutlar: | Çizim Gereksinimleri veya Örnek |
| ambalajlama: | ahşap kasa |
Korozyon Önleyici Döküm Makine Parçaları, Tavlı Özel CNC İşleme Parçaları
| Isı tedavisi: | tavlama |
|---|---|
| Yüzey pürüzlülüğü: | RA0.8 |
| Kalite kontrol: | Profesyonel Muayene |
Tavlama ile Özelleştirilmiş Mekanik Bileşenler Yerçekimi Döküm
| Yüzey işleme: | parlatma |
|---|---|
| Standart: | standart dışı |
| Isı tedavisi: | tavlama |
Makine Mühendisliği İçin Yerçekimi Döküm CNC İşleme Hassas Parçaları
| Çizim Formatı: | CAD/PDF/DWG/IGS/STP |
|---|---|
| Isı tedavisi: | tavlama |
| Denetleme: | %100 Muayene |

