Tüm ürünler
anahtar kelimeler [ aluminum casting parts ] eşleşme 209 Ürünler.
Kumlama Eloksallı Yerçekimi Döküm Paslanmaz Çelik Parçalar
| Denetleme: | %100 Muayene |
|---|---|
| Malzeme: | Metal |
| Paketleme: | Tahta Sandık, Karton, Palet |
Mühendislik Makineleri OEM ODM İçin Yerçekimi Döküm Makinesi Parçaları
| Yüzey işleme: | parlatma |
|---|---|
| Kalite kontrol: | Profesyonel Muayene |
| Isı tedavisi: | tavlama |
Ra0.8 Pürüzlülük ile Alüminyum Alaşımlı Yerçekimi Döküm Makine Parçaları
| Kalite kontrol: | Profesyonel Muayene |
|---|---|
| Ağırlık: | 0,5-50kg |
| Isı tedavisi: | tavlama |
CNC İşleme Tavlı Korozyon Önleyici Döküm Makine Parçaları
| Hata payı: | ±0,1 mm |
|---|---|
| Işleme süreci: | CNC İşleme |
| Isı tedavisi: | tavlama |
Ra0.8 Yüzey Pürüzlülüğüne Sahip Yüksek Hassasiyetli Yerçekimi Döküm Makine Parçaları
| Boyut: | Özelleştirilmiş |
|---|---|
| Yüzey pürüzlülüğü: | RA0.8 |
| Standart: | standart dışı |
CNC İşleme OEM ODM ile Yüksek Hassasiyetli Hassas Döküm Bileşenleri
| Döküm Şekillendirme: | Döküm |
|---|---|
| Döküm işlemi: | Yerçekimi dökümü |
| Döküm Hassasiyeti: | Yüksek Hassasiyet |
Tavlama ile OEM ODM Döküm Makine Parçaları Metal Alaşımlı Malzeme
| ambalajlama: | ahşap kasa |
|---|---|
| Yüzey pürüzlülüğü: | RA0.8 |
| Kalite kontrol: | Profesyonel Muayene |
Korozyon Önleyici Döküm Makinesi Parçaları, Metal Alaşımlı Yerçekimi Döküm Bileşenleri
| Yüzey pürüzlülüğü: | RA0.8 |
|---|---|
| Işleme süreci: | CNC İşleme |
| Döküm işlemi: | Yatırım dökümleri |
ODM Döküm Motosiklet Parçaları, Parlatma Eloksallı Hassas Döküm Bileşenleri
| Kalite kontrol: | Profesyonel Muayene |
|---|---|
| Yüzey işleme: | parlatma |
| Tip: | Motosiklet parçaları |
Yüksek Hassasiyetli Döküm Motosiklet Parçaları, Döküm Paslanmaz Çelik Parçalar OEM ODM
| Hata payı: | ±0,1 mm |
|---|---|
| sertifika: | ISO9001 |
| Tip: | Motosiklet parçaları |

