Tüm ürünler
anahtar kelimeler [ aluminum casting parts ] eşleşme 209 Ürünler.
Özelleştirilmiş Magnezyum Alaşımlı Dökümler, Eloksallı Hassas Döküm Bileşenleri
| Boyutlar: | Çizim Gereksinimleri veya Örnek |
|---|---|
| Yüzey işleme: | Parlatma, Eloksal, Kaplama, Boyama, Toz Boya |
| İşleme Ekipmanları: | CNC İşleme Merkezi, Torna, Freze, Delme Tezgahı |
Parlatma Eloksallı Özelleştirilmiş Alüminyum Yerçekimi Dökümleri
| Döküm Boyutu: | Özelleştirilmiş |
|---|---|
| Döküm Ağırlığı: | 0.1-100kg |
| Döküm Yöntemi: | Yerçekimi dökümü |
CNC İşleme Hizmeti ile OEM ODM Döküm Otomotiv Parçaları
| Hata payı: | 0,01 mm |
|---|---|
| İşlem Türü: | Döküm |
| Boyutlar: | Çizim Gereksinimleri veya Örnek |
Mekanik Parçalar İçin Magnezyum Alaşımlı Yerçekimi Döküm Bileşenleri
| Boyutlar: | Çizim Gereksinimleri veya Örnek |
|---|---|
| Nakliye: | Deniz, hava, ekspres |
| Döküm Boyutu: | Özelleştirilmiş |
Makine Mühendisliği İçin Korozyona Dirençli Yerçekimi Alüminyum Alaşımlı Dökümler
| Ödeme koşulu: | T/T, L/C, PayPal, Western Union |
|---|---|
| Döküm Boyutu: | Özelleştirilmiş |
| Hizmet: | OEM Hizmeti |
Parlatma ile Ra0.8 Hassas Döküm Bileşenleri Metal Alaşımlı Malzeme
| Döküm Şekillendirme: | Döküm |
|---|---|
| Yüzey pürüzlülüğü: | RA0.8 |
| Yüzey işleme: | parlatma |
Hassas Döküm Otomotiv Parçaları, Araç ODM İçin Alüminyum Alaşımlı Dökümler
| OEM/ODM: | Mevcut |
|---|---|
| Ağırlık: | 1-10kg |
| Kalite kontrol: | Profesyonel Muayene |
Korozyona Dirençli Döküm Otomotiv Parçaları, Otomobil İçin CNC İşleme Dökümleri
| Boyut: | Özelleştirilmiş |
|---|---|
| Başvuru: | Otomotiv parçaları |
| Özellik: | Yüksek Hassasiyet |
Metal Döküm Otomotiv Parçaları, Otomobil Döküm Bileşenleri ASTM DIN Standardı
| ambalajlama: | Tahta Sandık, Karton vb. |
|---|---|
| OEM/ODM: | Mevcut |
| Boyutlar: | Çizim Gereksinimleri veya Örnek |
Kumlama Eloksal ile ISO9001 Sertifikalı Tıbbi Dökümler
| Teçhizat: | CNC İşleme, Torna, Freze Tezgahı, Delme Tezgahı |
|---|---|
| Isı tedavisi: | Tavlama, Temperleme, Su verme, Normalleştirme |
| Ölçek: | Spektrum, Sertlik, Çekme Mukavemeti |

