Tüm ürünler
anahtar kelimeler [ aluminum casting parts ] eşleşme 209 Ürünler.
Mekanik Parçalar OEM İçin Korozyon Önleyici Hassas Döküm Makine Parçaları
| Başvuru: | Makine parçaları |
|---|---|
| Isı tedavisi: | tavlama |
| Döküm işlemi: | Yatırım dökümleri |
Tıbbi Havacılık OEM İçin Metal Alaşımlı Döküm Makine Parçaları
| Döküm işlemi: | Yerçekimi dökümü |
|---|---|
| Boyut: | Özelleştirilmiş |
| Işleme süreci: | CNC İşleme |
Eloksal Parlatma ile Yüksek Hassasiyetli Özel Yerçekimi Dökümü
| Döküm Boyutu: | Özelleştirilmiş |
|---|---|
| Ödeme koşulu: | T/T, L/C, PayPal, Western Union |
| Kalite kontrol: | Profesyonel Muayene |
Parlatma Boyası Eloksallı Metal Yerçekimi Döküm Yedek Parçaları
| Başvuru: | Metal Parça İşleme |
|---|---|
| işleme: | Hassas CNC İşleme |
| Standart: | ASTM |
ISO9001 RoHS Sertifikalı Kumlanmış Hassas Döküm Yedek Parçaları
| işleme: | Pres Döküm Makinası+CNC |
|---|---|
| Hata payı: | 0.01 |
| Ağırlık: | 0,01-100kg |
Normalleştirici Parlatma ile Tıbbi Hassas Döküm Bileşenleri Parçaları
| Denetleme: | %100 Muayene |
|---|---|
| sertifika: | ISO9001, CE, RoHS |
| Isı tedavisi: | Tavlama, Temperleme, Su verme, Normalleştirme |
Metal Alüminyum Paslanmaz Çelik Malzemeli Yerçekimi Döküm Otomasyon Ekipmanları Parçaları
| Şekil: | Özelleştirilmiş |
|---|---|
| Yüzey işleme: | Boyama/ Parlatma/ Eloksal |
| paket: | KARTON/PALET |
Endüstriyel Özel Döküm Alüminyum Parçalar, Parlatma Yerçekimi Döküm Bileşenleri
| Kalıp: | OEM/ODM |
|---|---|
| Malzeme: | Alüminyum |
| Isı tedavisi: | Tavlama/Normalleştirme |
Endüstriyel Alüminyum Yerçekimi Dökümleri, Parlatmalı CNC İşleme Dökümleri
| Ağırlık: | 0.1-100kg |
|---|---|
| Yüzey işleme: | parlatma |
| Hata payı: | ±0,01 mm |
Tavlama Normalleştirme ile Özel Yerçekimi Döküm Küçük Alüminyum Parçalar
| Isı tedavisi: | Tavlama/Normalleştirme |
|---|---|
| Başvuru: | Makine parçaları |
| Kalıp: | OEM/ODM |

