Tüm ürünler
anahtar kelimeler [ aluminum casting parts ] eşleşme 209 Ürünler.
ODM Hassas Döküm Bileşenleri, Yerçekimi Döküm Makine Parçaları Korozyona Dirençli
| Boyut: | Özelleştirilmiş |
|---|---|
| ambalajlama: | ahşap kasa |
| Kalite kontrol: | Profesyonel Muayene |
Parlatma Boyama Eloksal ile GB Standart Elektrikli Araç Dökümleri
| Ağırlık: | 1-100kg |
|---|---|
| İşleme Teknolojisi: | Hassas Döküm, Yerçekimi Dökümü |
| Standart: | ASTM, DIN, GB |
ASTM DIN JIS Standardı ile CNC İşleme Hassas Döküm Bileşenleri
| Hizmet: | OEM Hizmeti |
|---|---|
| Standart: | ASTM, DIN, JIS, vb. |
| Hata payı: | ±0,001 mm |
Parlatma Tavlama ile Korozyona Dayanıklı Döküm Makine Parçaları
| Hata payı: | ±0,1 mm |
|---|---|
| Ağırlık: | 0,5-50kg |
| Boyut: | Özelleştirilmiş |
Pürüzsüz Yüzeyli CNC İşleme Döküm Motosiklet Parçaları
| Yüzey: | Düz |
|---|---|
| Hizmet: | OEM Hizmeti |
| Ağırlık: | 1-20kg |
Motosiklet Motosiklet İçin Hassas Yerçekimi Özel Döküm Bileşenleri
| Adedi: | 100 Adet |
|---|---|
| Kalite kontrol: | Profesyonel Muayene |
| Hata payı: | ±0,1 mm |
Parlatma Yüzey İşlemli ISO9001 Döküm Motosiklet Parçaları
| Başvuru: | Motosiklet parçaları |
|---|---|
| Kalite kontrol: | Profesyonel Muayene |
| Yüzey işleme: | parlatma |
Parlatma Döküm Motosiklet Parçaları, Pürüzsüz Kaplamalı Hassas Döküm Bileşenleri
| Hata payı: | ±0,1 mm |
|---|---|
| Malzeme: | Müşterinin ihtiyaçlarına göre |
| Yüzey: | Düz |
Özel Tıbbi Dökümler, Hassas Döküm Bileşenleri CE Sertifikalı
| Denetleme: | %100 Muayene |
|---|---|
| Ödeme koşulu: | T/T, L/C |
| işleme: | Pres Döküm Makinası+CNC |
Özel Döküm Makine Parçaları, Metal Alaşımlı CNC İşlenmiş Dökümler ODM
| Yüzey işleme: | parlatma |
|---|---|
| Hizmet: | OEM Hizmeti |
| Boyut: | Özelleştirilmiş |

