Dongguan Aluminum Dewang Hardware Products Co., Ltd.

  • Çin Dongguan Aluminum Dewang Hardware Products Co., Ltd. şirket Profili
Ana Pazar Kuzey Amerika, Güney Amerika , Batı Avrupa, Orta Doğu, Dünya çapında
İş türü Üretici
No. Çalışanları 50~100
Yıllık satış 5,000,000-1,000,000
Yıl kurulan 2018
İhracat p.c 40% - 50%

Giriş

2018 yılında kurulan Dongguan Alüminyum Dewang Donanım Ürünleri Şirketi, Alüminyum alaşım dökümlerinin önde gelen bir üreticisidir.ve yüksek kaliteli alüminyum alaşım dökümleri üretme konusunda uzmanlığımız için tanınmış.

Ev içi tasarım ve üretim yeteneklerimizle, belirli gereksinimleri karşılamak için özel olarak tasarlanmış çeşitli döküm kalıpları oluşturma yeteneğine sahibiz.20 yıllık Japon döküm teknolojisi eğitiminden yararlanıyoruz., alüminyum alaşımının yeniden dökülmesinde yaygın olarak bulunan kusurları çözmek ve kontrol etmek için gelişmiş teknikler edindik.Bizi rakiplerimizden ayıran.

Dongguan Alüminyum Dewang Donanım Ürünleri Şirketi'nde, iğne delikleri, slag delikleri, döküm küçülmesi,ve diğer olumsuz olaylarÇalışkan çabalarımızla, olağanüstü sonuçlara ulaştık.makine testi sırasında %1'den az bir sızıntı reddetme oranı ile övünür..

Müşterilerimize üstün ürünler sunmaya kararlıyız ve kalite kontrolüne odaklanmamız sarsılmaz.Deneyimli profesyonellerden oluşan ekibimiz, her dökümün en yüksek hassasiyet ve dayanıklılık standartlarına uygun olmasını sağlarEk olarak, müşteri memnuniyetine öncelik veriyoruz ve tüm üretim süreci boyunca olağanüstü hizmet sunmaya çalışıyoruz.

Dongguan Alüminyum Dewang Donanım Ürünleri Şirketi, yenilikçi ve güvenilir alüminyum alaşımı dökümleri sunma yeteneğiyle gurur duyuyor.Teknik uzmanlığımızla birlikteÇeşitli endüstrilerde müşterilerimizin çeşitli ihtiyaçlarını karşılamamızı sağlar. Başarılı ortaklıklar kurmayı ve üstlendiğimiz her projede mükemmellik sunmayı umuyoruz.

Hizmet

Müşterilerin gereksinimlerine, numunelerine ve çizimlerine göre kalıp tasarlayabilir ve ürünler üretebilir ve çeşitli kaba ve bitmiş ürünler yapabiliriz.Ürünlerimiz, Amerika Birleşik Devletleri, Almanya, Japonya ve diğer ülke ve bölgelere ihraç edilen, yurtiçi ve yurtdışındaki müşteriler tarafından iyi tanınan ve övülen otomobil ve motosiklet parçaları, tren parçaları, mekanik parçalar, motor fanları, hava kompresörü serileri ve diğer ürünleri içerir. .

Mesaj bırakın